Kurzy

začiatočnícky kurz 1. série, alebo jóga v dennom živote

Odporúčam tým z Vás, ktorí sa pohrávate s myšlienkou naučiť sa praktizovať jógu správne a bezpečne, vzhľadom na Vaše telo, jeho limity, zranenia, strachy, bôle, ale rovnako tak i nadmernú flexibilitu.

  • je určený Vám, ktorí sa chcete venovať jóge pravidelne a nevnímate ju ako šport, ale ako životný štýl.
  • pre Vás, ktorí ste pripravení na možnosť, že Vám jóga zmení život.

Detailne prejdeme jednotlivé pozície (ásany), aby ste mohli ashtangu praktizovať doma, na MYSORE hodinách, alebo vedených hodinách. Naučíme sa správne prevedenie pozdravov slnka a skrátenú 1. sériu, ktorá v sebe nesie veľké terapeutické a liečebné benefity pre Vaše telo, dušu i myseľ.

Vysvetlíme si dych, ktorý je pre ashtangu kľúčový.

Nie je potrebná „jógová minulosť“, ani flexibilné telo. Telo sa stáva flexibilným pri pravidelnej praxi. Jediné čo vyžadujem, je Vaša disciplína. Mojim cieľom je naučiť Vás pravidelne praktizovať jógové cvičenia doma, a to bez disciplíny a, častokrát veľkého sebazaprenia, nie je možné. Na konci kurzu si každý absolvent dokáže odpraxovať celú sériu, alebo jej časť (závisí od kurzu) v pohodlí domova, na hodinách mysore, prípadne na vedených hodinách. Dostanete do „rúk“ ucelený liečebný systém, tzv. jóga terapiu. Pravidelnou praxou pocítite liečivé a terapeutické účinky na vlastnom tele.

aktuálne termíny začiatku kurzov pre začiatočníkov:

Kurz ashtanga jógy 2. séria – pre praktikantov 1. série

Chcem Vám ukázať, že sa nemáte čoho obávať a slobodne ju môžete praktizovať v pohodlí domova ak nemáte čas a priestor pre návštevu mysore hodín.

kurz je určený
* pre Vás, ktorí praktizujete 1. sériu už dlhší čas

* pre Vás, ktorí praktizujete už aj 2. sériu, prípadne jej časť, ale stále nemáte dosť odvahy na samostatnú, domácu prax

Mojou predstavou je naučiť Vás praktizovať 2. sériu po pozíciu Pincha mayurasana a to počas 5. stretnutí.

aktuálne termíny kurzov 2. série:

workshop  pránajáma

aktuálny termín: kontaktujte nás

workshop čistiace techniky

aktuálny termín: kontaktujte nás